Stav ‚PO‘ renovací
Hlavní záměrem bylo prostor barevně sjednotit a vytvořit příjemné, ambientní osvětlení. K tomu se perfektně hodil šedý odstín stěn, který nechává zároveň vyniknout vysoce lesklou černou stěnu s dotekem luxusu i zlatou hru světel. Takto vzniklou eleganci jestě podtrhuje makkasarový recepční pult ovládající celý prostoru.

Stav ‚PŘED‘ renovací
Původní růžový odstín stěn byl odvozen od korporátních barev loga kliniky, nehodil se však k dubovým podlahám a celkovému dojmu, který si společnost vytýčila.
Poslední fotografie zachycuje stav těsně před lepením skleněných desek na stěnu.

Recepce zubní kliniky

 

„Vždy je velmi nutné držet se jednotného konceptu, který ovládne celou místnost. V tomto případě jsme zvýraznili hlavní motiv recepce, čímž je pult. Je nově obložen ušlechtilou dřevinou /makasarem/ a zajímavě tak kontrastuje s tmavou skleněnou plochou za ním. Zrcadlení přispívá k optickému zvětšení prostoru. Lesklá černá plocha podtrhuje noblesu makasaru. Nově stanovená osa recepce se propisuje do protější stěny, kde jsou symetricky umístěna nástěnná svítidla. Osvětlení, které bylo plošné se mění v několik zákoutí s různou světelnou náladou.
Go top